To jest chemia 1. Liceum i technikum. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy

- Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi To jest chemia część 1. pomagają systematycznie utrwalać wiadomości wprowadzane na zajęciach oraz kształcić umiejętności z lekcji na lekcję.
- Ułatwiają skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu proste zadania Na dobry początek oraz zadania ze wskazówkami wspierają uczniów w pokonywaniu trudności.
- Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
- Umożliwiają obserwację doświadczeń dzięki kodom dostępu do filmów z doświadczeniami chemicznymi zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.
- Uczą projektowania i przeprowadzania doświadczeń dzięki doświadczeniom do samodzielnego wykonania - Niewielkie projekty, duże efekty.
- Rozwijają umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
- Ułatwiają sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem przy użyciu Kart powtórzeniowych z zadaniami przekrojowymi do każdego działu.
Więcej informacji
EAN 9788326736582
Autor Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel
Rok Wydania 2019
PrzedmiotNauczania Chemia
Ilość stron 144
Format 202 x 265
Wydawnictwo Nowa Era
Kod 0