Fiszki Rozmówki + Karty do gry Niemieckie

Rozmówki zawierają najpotrzebniejsze zwroty, które pozwolą z łatwością porozumiewać się za granicą. Ale wystarczy odkręcić plastikową śrubkę, aby zamienić rozmówki… w karty do gry! Ten oryginalny format sprawia, że rozmówki to skuteczne lekarstwo nie tylko na barierę językową, ale także na nudę czy niepogodę. Polecamy wszystkim podróżnikom!

Prezentowany tytuł zawiera ponad 300 praktycznych zwrotów, które są niezbędne podczas wyjazdów zagranicznych. Rozmówki podzielono na cztery kategorie tematyczne oznaczone kolorami: podstawowe zwroty, podróżowanie, noclegi i zwiedzanie oraz jedzenie i zakupy. Wraz z nagłówkami umożliwiają one szybkie odnalezienie potrzebnych w danej sytuacji treści. Prosty i intuicyjny zapis wymowy bardzo ułatwia sprawne porozumiewanie się.

Karty wykonano z trwałego papieru powleczonego warstwą plastiku – dzięki czemu wytrzymają one niejedną podróż i wiele pasjonujących gier w gronie rodziny czy znajomych. Samo pudełko jest niewielkie – z łatwością zmieści się do większej kieszeni, torebki czy plecaka.
Więcej informacji
EAN 9788378432517
Autor Kinga Perczyńska
Rok Wydania 2017
PrzedmiotNauczania Język niemiecki
Ilość stron 55
Wydawnictwo Wydawnictwo Cztery Głowy