Wydawnictwa

Repetytorium Ósmoklasisty Język Angielski Ćwiczenia

4
ISBN: 9788378826774
Dostępność: w magazynie
Wydawnictwo: Pearson
24,90 zł

Zeszyt ćwiczeń zawiera 200 stron, na których uczeń znajdzie:

- rozbudowane wyjaśnienia gramatyki w języku polskim,

- aż 6 stron ćwiczeń do każdego rozdziału,

- 7 pełnych arkuszy egzaminacyjnych,

- pełne banki środków i funkcji językowych oraz modelowych wypowiedzi pisemnych, ułatwiające powtórki w domu,

- dodatkowe zamknięte i otwarte zadania egzaminacyjne do materiału z lekcji,

- ćwiczenia do filmów BBC Vox Pops.

- Repetytorium ósmoklasisty to pierwsze repetytorium Pearsona, któremu towarzyszy pełnowymiarowy zeszyt ćwiczeń, który zapewnia jeszcze więcej ćwiczeń powtórzeniowych i zadań egzaminacyjnych.

- Repetytorium ósmoklasisty zawiera różnorodne typy zadań otwartych i zamkniętych, które mogą pojawić się na egzaminie.

- To jedyne na rynku repetytorium zawierające autentyczne materiały wideo BBC. Lekcje oparte na programach BBC są tematycznie powiązane z tematami katalogowymi podstawy programowej oraz zawierają zadania egzaminacyjne bazujące na autentycznym materiale.

- Zeszyt ćwiczeń zawiera aż 7 pełnych arkuszy egzaminacyjnych, a kolejne 2 są do dyspozycji nauczyciela w pakiecie testującym.

- Skrócone (w podręczniku) i rozbudowane (w zeszycie ćwiczeń) wyjaśnienia gramatyki w języku polskim ułatwiają pracę w klasie, a w razie potrzeby są doskonałym materiałem referencyjnym do powtórek w domu.

- Tematyczne listy słów są dostępne w wersji polsko-angielskiej oraz angielsko-polskiej, a ćwiczenia leksykalne z ich użyciem aktywizują pamięć i ułatwiają przyswajanie.

- Porównania gramatyki polskiej i angielskiej w sekcjach Grammar Tweet pozwalają uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

- Do dyspozycji ucznia jest bank środków i funkcji językowych, a także bank zwrotów, wyrażeń i wskazówek do tworzenia wypowiedzi pisemnej.

- Do dyspozycji nauczyciela jest także oprogramowanie do tablic interaktywnych, które wspomaga pracę z Repetytorium w klasie i pozytywnie wpływa na zaangażowanie uczniów.

- Wszystkie czytanki dostępne są także w formie nagrań audio, dzięki czemu można wykorzystać je do ćwiczenia wymowy czy jako materiał na klasowe dyktando.

Dostępność w oddziałach
Kraków 9
Błonie Ponad 100
Lublin Ponad 10
Kielce Mniej niż 10
Specyfikacja
Autor: Anita Lewicka, Richard Cowen, Arek Tkacz, Angela Bandis, Renata Ranus
Rok wydania: 2018