Wydawnictwa

Repetytorium Ósmoklasisty Język Angielski Podręcznik + Ćwiczenia

4
ISBN: 9788378827344
Dostępność: w magazynie
Wydawnictwo: Pearson
59,90 zł

Repetytorium ósmoklasisty 2w1 to specjalne wydanie dla szkół językowych oraz na kursy egzaminacyjne, w całości zorientowane na gruntowne powtórzenie. Publikacja bazuje na sprawdzonej metodyce repetytoriów Pearsona, które od lat są najczęściej wybieranymi materiałami przygotowującymi do egzaminu z języka obcego. Oswaja młodzież z egzaminem i porządkuje przygotowania do niego, ucząc samodzielności i odpowiedzialności za rezultaty nauki.

Repetytorium ósmoklasisty 2w1 zawiera wszystko, co jest potrzebne, aby sprawnie i systematycznie przejść przez przygotowania do egzaminu i zwieńczyć je wysokim wynikiem na teście:


- KOMPLEKSOWY program obejmujący podręcznik i zeszyt ćwiczeń w jednym,


- SKUTECZNA nauka dzięki uwzględnieniu wszystkich treści wymaganych na egzaminie,


- WYGODNE prowadzenie zajęć na kursie dzięki możliwości rozwiązywania zadań i wpisywania odpowiedzi bezpośrednio w książce.Repetytorium obejmuje 14 rozdziałów omawiających każdy z wymaganych tematów określonych w podstawie programowej. Materiał w ramach rozdziału ma wygodny układ „1 strona = 1 lekcja”, a każda z lekcji ćwiczy poszczególne umiejętności testowane na egzaminie oraz rozwiązywanie określonych typów zadań egzaminacyjnych.Każdy rozdział znajduje rozszerzenie w formie stron ćwiczeniowych, na których znajdują się rozbudowane wyjaśnienia gramatyki w języku polskim, dodatkowe ćwiczenia na środki językowe oraz zadania utrwalające i egzaminacyjne poświęcone umiejętnościom komunikacyjne.Repetytorium ósmoklasisty 2w1 zawiera także kod do portalu eDesk, w którym uczeń znajdzie nagrania oraz filmy towarzyszące podręcznikowi.

Dostępność w oddziałach
Kraków Ponad 10
Błonie Ponad 100
Lublin Ponad 100
Kielce Mniej niż 10
Specyfikacja
Autor: Arek Tkacz, Angela Bandis, Anita Lewicka, Richard Cowen, Anna Rzeźnik, Renata Ranus
Rok wydania: 2018