Pokój 25: Escape Room

Liczba graczy: 1 - 8 osób
Przedział wiekowy: od 10 lat
Czas rozgrywki: ok. 45 - 60 minut

Zawartość pudełka:

18 pomieszczeń ( w tym 4 dla trybów Escape Room i Łamigłówka oraz 2 wykorzystywane w grze z dodatkami)
2 dwustronne arkusze z kodami
2 dekodery
znaczniki zakazu wstępu
80 kart Enigmy (10 zestawów po 8 kart dla 10 scenariuszy trybu Escape Room)
20 kart Mapy
wskaźnik orientacji planszy
8 arkuszy z opisem nowych pomieszczeń
instrukcja

Po dwóch emocjonujących i pełnych przemocy sezonach, widzowie zapragnęli bardziej intelektualnej rozrywki. Producenci słynnego programu wymyślili więc nowe pomieszczenia i dwa nowe tryby gry kooperacyjnej: Escape Room oraz Łamigłówka.
Rozszerzenie Pokój 25: Escape Room składa się z kilku dodatków, które gracze mogą dowolnie ze sobą łączyć. Znajdziecie tu zasady transformacji budowli, które można wykorzystać we wszystkich trybach rozgrywki, nowe pomieszczenia i 2 nowe tryby kooperacyjne:
W trybie Escape Room gracze pozyskują karty enigmy w 8 efemerycznych pokojach i używają ich jako wskazówek do aktywowania 4 zakodowanych pokojów. Aby uciec, należy po kolei złamać wszystkie kody, podając odpowiednią sekwencję liter albo cyfr. Będzie to wymagało od graczy zarówno umiejętności logicznego myślenia, jak i ścisłej współpracy. Tryb oferuje narastający stopień trudności.
W trybie Łamigłówki w 8 efemerycznych pokojach gracze zdobywają karty mapy. Tu także muszą złamać kody, ale tym razem poprzez odpowiednie umiejscowienie zakodowanych pokojów w budynku. To zadanie wymaga idealnej synchronizacji działań wszystkich uczestników!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pokój 25 (Room 25).

Więcej informacji
EAN 5902650610521
Autor Guilaine Didier, Gabriel Durnerin, François Rouzé
Rok Wydania 2017
Wydawnictwo REBEL.PL