Dlaczego my?

Rzetelność w realizacji zamówień, leżąca na najwyższym poziomie profesjonalna obsługa i sprawna komunikacja to kluczowe elementy naszej codziennej pracy. Szybkość realizacji zamówień zapewnia magazyn centralny zlokalizowany w Błoniu koło Warszawy, który stanowi centrum obsługi logistycznej oraz dystrybucji na potrzeby naszych oddziałów hurtowych w Kielcach i Krakowie.

Ostatnie lata przyniosły intensywny rozwój technologii informatycznych, które wspierają komunikacje sprzedażową z Klientami. Dla naszych Klientów dostępne są platformy B2B oraz API, które zapewniają możliwość składania i monitorowania zamówień w każdym czasie i miejscu.

Kontakt z klientem

O profesjonalną obsługę i sprawną komunikację z Klientami dba Zespół Opiekunów Klienta. Doświadczeni Opiekunowie zapewniają bezpośredni kontakt z firmą, szybką i precyzyjną odpowiedź na pytania oraz pełny monitoring realizacji zamówień czy salda płatności.

Nasz Zespół pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Wyłączna dystrybucja

Poza rzetelnością i wysoką jakością obsługi Klienta wielką wagę przywiązujemy również do zapewnienia szerokiego asortymentu towarów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wydawnictw Pearson oraz Hachette FLE, a to tylko fragment naszej szerokiej oferty.

Szeroka oferta

W sprzedaży posiadamy tytuły wszystkich wydawnictw językowych dostępnych na rynku: Macmillan, Oxford Univeristy Press, Express Publishing, PWN, WSiP, Heinie Nowa Era, Langenscheidt, Hueber, LektorKlett, Didier CLE, YDP, Edgard.

Uzupełnieniem oferty językowej są publikacje do edukacji ogólnej polskich wydawców podręczników m.in. Nowej Ery, WSiP, Pazdro, GWO, Operon czy MAC.

Oprócz tego, dbając o jakość współpracy z naszymi Klientami, sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment o gry, zabawki artykuły szkolne i papiernicze.

Centrum dystrybucyjne Warszawa Błonie

Zobacz jak powstawaliśmy w Lublinie