Meine Welttour 3. Szkoła ponadgimnazjalna. Zeszyt ćwiczeń

eszyt ćwiczeń „Meine Welttour” cz. 3 do nauki języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych doskonale utrwala materiał prezentowany w podręczniku i przygotowuje uczniów do wszystkich części matury pisemnej (słuchanie, czytanie, środki językowe, pisanie).

- Umożliwia efektywną pracę dzięki nowatorskiej budowie każdego rozdziału – ćwiczenia skorelowane z lekcjami i sekcjami w podręczniku.
- Pozwala przećwiczyć materiał z lekcji dzięki ćwiczeniom ściśle powiązanym z treścią każdej lekcji w podręczniku – Basistraining oraz kształcić umiejętność kreatywnego myślenia – Deutsch kreativ.
- Umożliwia świetne przygotowanie do testu po każdym rozdziale dzięki ćwiczeniom powtórzeniowym w sekcji Vor demTest – Teste dich selbst!
- Daje możliwość systematycznego przygotowywania się do pisemnego egzaminu maturalnego poprzez wykonywanie przykładowych zadań maturalnych w sekcji Abitraining. - Umożliwia skorzystanie ze wskazówek dotyczących dobrego przygotowania się do egzaminu maturalnego w sekcji Tipps fürs Abitur.
Więcej informacji
EAN 9788326721823
Autor Sylwia Mróz-Dwornikowska, Katarzyna Szachowska
Rok Wydania 2016
PrzedmiotNauczania j.niemiecki
Ilość stron 124
Format 210 x 295
Wydawnictwo Nowa Era