Gramatyka języka angielskiego z Lexiconem na CD

System gramatyczny języka angielskiego może wydawać się skomplikowany, ale jest dość regularny. Zawarte w książce objaśnienia zagadnień gramatycznych ograniczono do minimum i uzupełniono je przejrzystymi tabelkami, które umożliwjają szybkie i łatwe zorienotwanie się w danym temacie. Każde zjawisko jest ilustrowane dużą ilością przykładów, które zostały starannie wybrane z prasy oraz z wiarygodnych źródeł internetowych, dzięki czemu odzwierciedlają rzeczywisty stan współczesnego języka angielskiego.

Oprócz uwag praktycznych, na końcu części gramatycznej znajdują sie informacje dotyczące reguł tworzenia wyrazów wraz z przejrzystymi wykazami przedrostków i przyrostków, dzieki którym każdy może poszerzyć swój zasób słownictwa. Do publikacji dołączony jest również wykaz czasowników nieregularnych, w którym w jednym miejscu zostały zawarte wszystkie najważniejsze formy angielskich czasowników.

Na płycie CD znajduje się słownik EasyLex2 angielsko-polski i polsko-angielski, który zawiera około 40 000 haseł, nagraną wymowę i funkcję mouse over - błyskawiczne tłumaczenia słów.
Więcej informacji
EAN 9788364093074
Rok Wydania 2013
PrzedmiotNauczania j.angielski
Ilość stron 173
Format 115 x 165
Wydawnictwo Lingea
Kod 0