Wydawnictwa

Kompass NEU 2 Ćwiczenia

0
ISBN: 9788326218767
Dostępność: Brak w magazynie
Wydawnictwo: PWN
37,40 zł

Kompass 2 neu Książka ćwiczeń z płytą CD

Kompass neu to nowa wersja czteroczęściowej serii podręczników do nauki języka niemieckiego dla gimnazjalistów, zarówno ją rozpoczynających (tomy 1-3), jak i kontynuujących (tomy 2-4).

Kompass neu został wzbogacony o dodatkowe materiały, ułatwiające przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Strony Prufungskompass są zamieszczone po każdym rozdziale.

Kompass 2 neu - Książka ćwiczeń z płytą CD-ROM zawiera różnorodne ćwiczenia utrwalające materiał leksykalno-gramatyczny. Uczniowie znajdą tu ćwiczenia automatyzujące struktury gramatyczne, utrwalające i rozszerzające słownictwo oraz rozwijające sprawności rozumienia tekstu czytanego i pisania. W ćwiczeniach zastosowano różnorodne techniki np.: zadania z lukami, zadania wielokrotnego wyboru, krzyżówki, wypowiedzi sterowane obrazkiem. Uczący się znajdą tu również wskazówki dotyczące strategii uczenia się. Książka ćwiczeń zawiera rozdziały powtórzeniowe po każdym rozdziale:

• test do samooceny wraz z kluczem i kartą samooceny,

• reakcje, dialogi i monologi sprawdzające umiejętność komunikacji.

Na płycie CD-ROM zgromadzono dodatkowe, atrakcyjne materiały dla uczniów (np. animacje) do samodzielnej pracy umożliwiające utrwalenie materiału z poszczególnych rozdziałów, jak również testowanie i diagnozowanie zdobytych umiejętności.

Dostępność w oddziałach
Kielce 0
Kraków Brak
Błonie Brak
Lublin Brak
Specyfikacja
Seria: Kompass
Autor: Elżbieta Reymont, Agnieszka Sibiga, Małgorzata Jezierska-Wiejak
Rok wydania: 2013
Język: Niemiecki
Klienci, którzy kupili ten tytuł nabyli również: