Gra językowa Niemiecki Lasst uns feiern !. Opr. karton

Lasst uns feiern! jest grą dydaktyczną w domino o tematyce związanej z organizowaniem przyjęć. Gra ukierunkowana jest na naukę najpopularniejszych czasowników niemieckich oraz ich poprawnego użycia w zdaniach formułowanych w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym.

Gra pozwala w miłej i bezstresowej atmosferze poszerzyć zakres znajomości słownictwa języka niemieckiego na poziomie A2-B1, jak również lepiej poznać elementy kultury niemieckojęzycznej związanej ze wspólnym spędzaniem czasu i organizowaniem różnego rodzaju przyjęć.

Ponadto gra pobudza ciekawość, sprzyja nauce skutecznego zapamiętywania oraz rozwija zainteresowania bez względu na wiek. Może ona służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka niemieckiego i z powodzeniem może być stosowana zarówno na zajęciach w szkole jak i w trakcie indywidualnych lekcji, lub też w rodzinnym gronie.

Gra opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen) - poziom A2-B1 i przewidziana jest w szczególności dla graczy w wieku od 8 do 15 lat.
Więcej informacji
EAN 9788853604774
Rok Wydania 2000
PrzedmiotNauczania Język niemiecki
Wydawnictwo Eli