Wydawnictwa

ZxxxChemia Liceum kl. 2 podręcznik zakres podstawowy wydanie 2011

2
ISBN: 9788376803067
Dostępność: w magazynie
Wydawnictwo: Operon
32,90 zł

Nowe wydanie podręczników do zakresu podstawowego!

Podręcznik został zaktualizowany merytorycznie zgodnie z uwagami nauczycieli oraz nowymi zaleceniami IUPAC. Dodatkowo uatrakcyjniono szatę graficzną – wprowadzono nowe kolory, grafiki, modele cząsteczek w 3D.

Podręczniki posiadają czytelną i powtarzalną strukturę oraz bogaty i starannie dobrany materiał ilustracyjny. Zdecydowanie ułatwia to pracę uczniom. Ukazano w nich bliskie powiązania teorii chemii ze sprawami życia codziennego. Ciekawostki  zachęcają uczniów do pogłębiania wiedzy, a proponowane doświadczenia mobilizują do wykorzystania jej w działaniu. Utrwaleniu zdobytych wiadomości służą polecenia kontrolne  zamieszczone po każdym podrozdziale oraz kończące rozdział podsumowania.

W podręcznikach znajdują się również: indeks, tablice chemiczne, propozycja literatury pomocniczej. Wysoka jakość merytoryczna i dydaktyczna publikacji została potwierdzona przez Polskie Towarzystwo Chemiczne, które nasze podręczniki (tomy I w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz tom II w zakresie podstawowym) zaleca do użytku szkolnego.

Dostępność w oddziałach
Kielce 0
Kraków Brak
Błonie 3
Lublin 6
Specyfikacja
Przedmiot: Chemia
Seria: Chemia
Autor: Hejwowska Stanisława, Marcinkowski Ryszard, Staluszka Justyna
Rok wydania: 2011