Wydawnictwa

Chemia NOWEJ ERY Gimnazjum cz. 3 ćwiczenia z dostępem do EduQrsora wyd. 2014

2
ISBN: 9788326718809
Dostępność: w magazynie
Wydawnictwo: Nowa Era
23,00 zł

Zeszyt ćwiczeń, część 3. skorelowany z treściami podręcznika to skuteczna pomoc w nauce chemii. Po każdym dziale umieszczono test Sprawdź, czy potrafisz... z zadaniami przygotowanymi według wymagań uaktualnionego egzaminu gimnazjalnego. Publikacja zawiera bardzo wiele ćwiczeń doskonalących umiejętności projektowania doświadczeń.Test znajdujący się na końcu zeszytu ćwiczeń, sprawdzający wiedzę ze wszystkich zagadnień omawianych w gimnazjum, to doskonałe zakończenie trzyletniego cyklu nauczania. Przygotowuje on uczniów do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych nowego typu.Interesującym uzupełnieniem zeszytu ćwiczeń jest gra dydaktyczna. To atrakcyjna dla uczniów pomoc, wykorzystywana przez nauczycieli na lekcjach prowadzonych metodami aktywizującymi. Umożliwia uczniom powtórzenie wszystkich zagadnień omawianych w gimnazjum w atrakcyjnej formie.EduQrsor to indywidualna strefa nauki w Internecie gdzie znajduje się wszystko czego potrzeba, by skutecznie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. To inteligentny system przygotowania do egzaminu, który monitoruje postępy ucznia i daje możliwość utrwalania wiedzy i indywidualnego doboru zadań.EduQrsor pomoże:


  • powtórzyć lub nadrobić materiał za pomocą ćwiczeń samokształceniowych z wydzieloną ścieżką zadań zalecanych,
  • dopasować tempo pracy do czasu pozostającego do egzaminu oraz osiąganych wyników,
  • oswoić się z atmosferą egzaminu poprzez symulację warunków egzaminacyjnych (określony czas, jaki jest przeznaczony na rozwiązanie zadań i testów),
  • monitorować postępy dzięki informacji zwrotnej o wynikach testów i możliwości sprawdzania właściwych rozwiązań.


Na portalu uczeń może pracować samodzielnie, ale ma również możliwość dołączenia do grupy, którą stworzy jego nauczyciel. Uczeń otrzymuje wtedy dodatkowe wsparcie w postaci wskazówek nauczyciela, który monitoruje jego postępy i czuwa nad poprawnym wykonywaniem zadań i testów.

Dostępność w oddziałach
Kielce Mniej niż 10
Kraków 3
Błonie Brak
Lublin Brak
Specyfikacja
Przedmiot: Chemia
Seria: Chemia Nowej Ery
Autor: Babczonek-Wróbel Danuta, Kulawik Teresa, Litwin Maria
Rok wydania: 2014